Heb je een vraag of wil je kennismaken?
Neem contact op met ons.

Kerudent

Ilgatlaan 3
3500 Hasselt

Tel +32 (0) 11 27 03 84

info@kerudent.be

Partner Pevo

Tielen
Kemelbeekstraat 1
2460 Tielen

Tel +32 (0) 14 42 31 33

tielen@pevo.be

Hove
Mechelsesteenweg 189
2540 Hove

Tel +32 (0) 3 454 15 20

hove@pevo.be

Contacteer ons team rechtstreeks

Jan Smeets
Directie / Bedrijfsleider Kerudent
0475/27.90.79
jan@kerudent.be
Koen Neven
Directie / Bedrijfsleider Kerudent
0472/02.07.65
koen@kerudent.be
William Jorissen
Kroon- en brugwerk / Advies kleurbepalen
011/24.90.62
william@kerudent.be
Edith Dirix
Implantaten & Cad-cam
011/24.90.63
william@kerudent.be
Marta Garcia Monge
Prothese
011/24.90.64
prothese@kerudent.be
Bjorn Dirckx
Prothese
011/24.90.64
prothese@kerudent.be
Alexander Keupers
Frame
011/24.90.64
prothese@kerudent.be

Onze sluitingsdagen voor 2020

  • Woensdag 01 januari (Nieuwjaar)
  • Maandag 13 april (Paasmaandag)
  • Vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid)
  • Donderdag 21 mei (Onze-Heer-Hemelvaart)
  • Vrijdag 22 mei (brugdag)
  • Maandag 01 juni (Pinkstermaandag)
  • Maandag 20 juli (brugdag)
  • Dinsdag 21 juli (Nationale feestdag)
  • Zaterdag 15 augustus (Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart)
  • Zondag 01 november (Allerheiligen)
  • Woensdag 11 november (Wapenstilstand)
  • Donderdag 24 december (Verlegde feestdag O.LV. Hemelvaart)
  • Vrijdag 25 december (Kerstmis)
  • Donderdag 31 december (Verlegde feestdag Allerheiligen)
  • Vrijdag 01 januari 2021 (Nieuwjaar)