Heb je een vraag of wil je kennismaken?
Neem contact op met ons.

Kerudent

Ilgatlaan 3
3500 Hasselt

Tel +32 (0) 11 27 03 84

info@kerudent.be

Partner Pevo

Tielen
Kemelbeekstraat 1
2460 Tielen

Tel +32 (0) 14 42 31 33

tielen@pevo.be

Hove
Mechelsesteenweg 189
2540 Hove

Tel +32 (0) 3 454 15 20

hove@pevo.be

Contacteer ons team rechtstreeks

Jan Smeets
Directie / Bedrijfsleider Kerudent
0475/27.90.79
jan@kerudent.be
Koen Neven
Directie / Bedrijfsleider Kerudent
0472/02.07.65
koen@kerudent.be
William Jorissen
Kroon- en brugwerk / Advies kleurbepalen
011/24.90.62
william@kerudent.be
Edith Dirix
Implantaten & Cad-cam
011/24.90.63
william@kerudent.be
Marta Garcia Monge
Prothese
011/24.90.64
prothese@kerudent.be
Bjorn Dirckx
Prothese
011/24.90.64
prothese@kerudent.be
Alexander Keupers
Frame
011/24.90.64
prothese@kerudent.be

Onze sluitingsdagen voor 2019

  • Maandag 1 januari
  • Maandag 22 april
  • Woensdag 1 mei
  • Donderdag 30 mei
  • Vrijdag 31 mei
  • Maandag 10 juni
  • Maandag 15 juli t.e.m. vrijdag 26 juli (permanentie)
  • Donderdag 15 augustus
  • Vrijdag 16 augusutus
  • Vrijdag 1 november
  • Maandag 11 november
  • Woensdag 25 december
  • Donderdag 26 december
  • Vrijdag 27 december t.e.m. dinsdag 31 december (permanentie)
  • Woensdag 1 januari 2020